Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy-101234567A7B8910111213
1.AZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
1.DZRUŠ
1.EZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
1.FZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
1.MZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
2.AZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
2.DZRUŠ
2.EZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
2.FZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
2.MZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
3.AZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
3.EZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
3.FZRUŠTHZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠZRUŠ
3.MABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4.AABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4.EABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4.FABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
Nepřítomní učitelé-101234567A7B8910111213
Baťko Jan---........----
Brejchová Marcela-----------
Břízová Olga....
Frühaufová Magdaléna-..-......------
Frühaufová Magdaléna-----------
Gottfriedová Radka....
Hesová Miroslava-......
Holubová Lenka--
Janda Ondřej..
Králová Iveta..
Kupková Ivana..
Lhoták Luděk-........-..----
Lochmannová Alena-----......---
Lopatová Pavla--
Martínková Lucie....
Mikulášová Marcela..
Novotný Martin....
Prynych Miloslav-
Soukupová Hana-....
Spěváčková Jitka..
Stejskal Petr..
Šmídl Přemysl--
Wolfová Renáta-..
Zima Petr-----..........-------
Místnosti mimo provoz-101234567A7B8910111213
1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
8BAdapAdapAdapAdapAdapAdapAdap
Změny v rozvrzích učitelů:
Břízová Olga4. hododpadáMAT1.E
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Fiala Jan1. hododpadáOPS2.F
2. hododpadáOPS2.E (A2)
3. hododpadáOPS2.F (A2)
Gottfriedová Radka2. hododpadáRJ24.F (r)+
4. hododpadáBIO4.F
5. hododpadáRJ23.E (r)+
1. hod Třidnická hodina
Hesová Miroslava4. hododpadáSPV2.F
1. hod Třidnická hodina
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Holubová Lenka2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Janda Ondřej2. hododpadáNJ24.F (n2)+
3. hododpadáLAU1.A
4. hododpadáCEJ1.M
5. hododpadáNJ23.F (n2)+
1. hod Třidnická hodina
Jiránková Leona2. hododpadáNJ24.F (n1)+
4. hododpadáAJ12.M
5. hododpadáNJ23.F (n1)+
Karnold Jaroslav1. hododpadáTEV1.E (A2)
2. hododpadáTEV2.E (A1)
3. hododpadáTEV3.F (A2)
4. hododpadáTEV3.F (A2)
5. hododpadáTEV4.E (A2)
6. hododpadáTEV2.F (A2)
Králová Iveta2. hododpadáLAU3.A
3. hododpadáJVY4.E (A2)
1. hod Třidnická hodina
Kupková Ivana2. hododpadáAJ12.A (A1)
4. hododpadáAJ14.A (A2)
5. hododpadáAJ12.E (A1)
6. hododpadáAJ13.E (A2)
1. hod Třidnická hodina
Lopatová Pavla4. hododpadáITE4.A (A1)
6. hododpadáHAR1.E
7A. hododpadáASW2.F
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Martínková Lucie2. hododpadáZPV1.M
3. hododpadáASW1.E
4. hododpadáASW4.E
5. hododpadáASW1.F
1. hod Třidnická hodina
Mikulášová Marcela0. hododpadáUCP1.Fzrušeno
2. hododpadáPPP2.M
3. hododpadáPPP1.M
4. hododpadáPOS1.A
5. hododpadáSPV2.M
1. hod Třidnická hodina
Novotný Martin5. hododpadáFYZ4.A
6. hododpadáFYZ4.E
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Průcha Tomáš1. hododpadáPSI3.F (A1)
2. hododpadáPSI3.F (A1)
Prynych Miloslav4. hododpadáPRG1.F (A1)
5. hododpadáPRG2.F (A2)
6. hododpadáPRG2.E (A1)
7A. hododpadáITE1.A (A1)
1. hod Třidnická hodina
Soukupová Hana1. hod Třidnická hodina
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Spěváčková Jitka2. hododpadáAJ11.E (A2)
3. hododpadáAJ14.A (A1)
4. hododpadáAJ13.F (A1)
5. hododpadáDEJ1.E
1. hod Třidnická hodina
Statevská Ivana1. hododpadáAJ11.A (A2)
2. hododpadáNJ24.F (n4)+
3. hododpadáSPV3.E
5. hododpadáNJ23.F (n3)+
Stejskal Petr2. hododpadáPRG3.F (A2)
3. hododpadáPRG3.F (A1)
6. hododpadáMAT2.A
7A. hododpadáPRG3.E
1. hod Třidnická hodina
Šleglová Miroslava1. hododpadáUCP1.A (A1)
2. hododpadáPRK2.A (A2)
3. hododpadáPOS2.A
4. hododpadáEAF2.A
5. hododpadáEAF1.A
6. hododpadáBAPv3.A (BAP)
Šmejkalová Jolana0. hododpadáFIFA3.A (fifa)+
1. hododpadáFIFA3.A (fifa)+
2. hododpadáUCP2.F
Šmídl Přemysl2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Václavíková Eva1. hododpadáAJ14.F (A2)
2. hododpadáNJ24.F (n3)+
3. hododpadáAJ12.F (A1)
4. hododpadáAJ13.A (A2)
5. hododpadáNJ23.F (n4)+
6. hododpadáAJ14.F (A2)
Veverka Stanislav1. hododpadáDEJ1.F
3. hododpadáLAU2.M
4. hododpadáLAU3.E
5. hododpadáLAU4.F
6. hododpadáDEJ1.A
Wolfová Renáta4. hododpadáAJ12.E (A2)
5. hododpadáAJ14.E (A1)
6. hododpadáAJ13.F (A2)
7A. hododpadáAJ14.E (A2)
2.-3. hod Porada vedení a předsedů PK
Odborný výcvik1. hododpadáOVY3.M
2. hododpadáOVY3.M
3. hododpadáOVY3.M
4. hododpadáOVY3.M
5. hododpadáOVY3.M
6. hododpadáOVY3.M
7B. hododpadáOVY3.M
8. hododpadáOVY3.M
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
1.D0. hod Výuka zrušena
1.E1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
1.F0. hodUCPodpadá(MIK)
1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
1.M1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
2.A1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
2.D0. hod Výuka zrušena
2.E1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
2.F1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
2.M1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
3.A1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
3.E1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
3.F1. hod Třídnická hodina
0., 2.-13. hod Výuka zrušena
3.M-1.-13. hod Třída po ukončení vzdělávání
4.A-1.-13. hod Třída po ukončení vzdělávání
4.E-1.-13. hod Třída po ukončení vzdělávání
4.F-1.-13. hod Třída po ukončení vzdělávání

1. h - třídnické hodiny - výdej vysvědčení proti podpisu - poučení před hlavními prázdninami - poučení o rozpisu DPH a OZ (na webu budou viset termíny) 9:00 h - porada vedení a předsedů PK 10:30 h - porada jednotlivých PK