Přehled akcí: 18.3. - 24.3.2019 (12. týden)

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
Po
18.3.
 

Eduard

8:00-12:00

Grafia

 

 

4, 5

14:30-16:00

POV - kroužek robotiky

 

PRY, STE

14

15:00-18:00

Kurz pro veřejnost A

 

 

2

 

Učebna 1B mimo provoz - masáže pro zaměstnance

 

 

1B

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

 

Souvislá odborná praxe 3E

3.E

 

 

 
Út
19.3.
 

Josef

8:00-12:00

Grafia

 

 

4, 5

15:30-18:30

Kurz pro veřejnost B

 

 

1

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

 

Souvislá odborná praxe 3E

3.E

 

 

 
St
20.3.
 

Světlana

7:45-15:00

DVPP: Kooperativní učení

 

PRŮ

 

8:00-12:00

Grafia

 

 

4, 5

14:30-16:05

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám

 

 

3

15:00-18:00

Kurz pro veřejnost C

 

 

1

15:00-18:00

Kurz pro veřejnost D

 

 

2

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

 

Souvislá odborná praxe 3E

3.E

 

 

 
Čt
21.3.
 

Radek

7:00-16:00

Networking Academy Games Hradec Králové
- garant, zápis, foto: ZIM - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP, IKT

 

ZIM

 

7:00-16:00

Veletrh fiktivních firem - Praha
- garant, zápis, foto: JEŘ - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

JEŘ

 

8:00-12:00

Grafia

 

 

4, 5

14:00-15:30

Příprava na robotickou soutěž SŠ
- garant, zápis, foto: STE - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

STE

5

14:00-15:30

POV - čtenářský klub

 

JAN

5B

14:30-16:00

POV - kroužek počítačových sítí a kybernetické bezpečnosti

 

ZIM

16

15:00-18:00

Kurz pro veřejnost E

 

 

2

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

 

Souvislá odborná praxe 3E

3.E

 

 

 

22.3.
 

Leona

7:00-16:00

Matematický náboj 2019
- garant, zápis, foto: BŘÍ - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS

 

BŘÍ

 

7:45-14:00

Soutěž v ruském jazyce - krajské kolo
- garant, zápis, foto: GOT - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS

 

GOT

 

8:00-15:15

Grafia

 

 

5

8:30-14:00

DVPP: Pokročilé možnosti Office 365 pro školy

 

FIA, LOP, NOV, STE

 

8:50-10:35

Příprava na robotickou soutěž ZŠ
- garant, zápis, foto: PRY - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

PRY

5

10:30

Vyzvednutí žáků z Waldmünchenu

 

JAN

 

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

 

MZ JZO 2019 - mezní termín pro posouzení MP oponentem

 

 

 

 

Mezní termín pro kontrolu školní matriky - listy žáků
- TU zajistí kontrolu dat ve šk. matrice a nechají žáky podepsat správnost údajů v tř. výkazech - žáci zapíší datum + vypíší změny/beze změn + podpis - podepsat ve sborovně

 

 

 

 

Souvislá odborná praxe 3E

3.E

 

 

 

Mezní termín pro kontrolu školní matriky - data učitelů
- každý vyučující svá data - podepsat ve sborovně

 

 

 

 
So
23.3.
 

Ivona

 

Souvislá odborná praxe žáků v zahraničí - Waldmünchen
- garant, zápis, foto: JIR - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

 

 

Poznámka:
Úklid kolem školy a v miniparku má na starosti třída: 2E

Zpracováno v systému Bakaláři