Přehled akcí: 12.11. - 18.11.2018 (46. týden)

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
Po
12.11.
 

Benedikt

7:00-16:00

Souvislá odborná praxe 4A

4.A

 

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - B

 

 

10

8:00-15:00

Vzděláváním k úspěchu bez bariér
- garant, zápis, foto: JIR - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP

 

 

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - A

 

 

5

8:00-15:00

Středoškolská futsalová liga - chlapci
- garant, zápis, foto: LHO - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS - organizuje SŠINFIS - TEV zůstávají dle rozvrhu, žáci fandí

 

LHO

hala

14:15-16:15

POV - kroužek robotiky
- PT: ODS, ČSP, IKT

 

PRY, STE

14

14:15-15:45

POV - Technický kroužek pro 11. ZŠ v Plzni
- v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji

 

 

 

 

Adaptační kurz pro Českou poštu, s.p. - kurz č. 31

 

 

 

 
Út
13.11.
 

Tibor

7:00-16:00

Souvislá odborná praxe 4A

4.A

 

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - B

 

 

10

8:00-15:00

Vzděláváním k úspěchu bez bariér
- garant, zápis, foto: JIR - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP

 

 

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - A

 

 

5

9:30-15:00

Studentská konference odborných prezentací v jazycích
- garant, zápis, foto: POL - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

POL

 

14:30-16:00

POV - Technický kroužek pro 10. ZŠ v Plzni
- v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji

 

 

 

15:15-16:45

POV - čtenářský klub
- PT: ODS

 

JAN

5B

16:00-18:00

Setkání se ZČU, Středisko pg. praxe

 

ŠMÍ

 

 

Adaptační kurz pro Českou poštu, s.p. - kurz č. 31

 

 

 

 
St
14.11.
 

Sáva

7:00-16:00

Souvislá odborná praxe 4A

4.A

 

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - B

 

 

10

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - A

 

 

5

14:15-15:45

POV - Technický kroužek pro Waldorfskou ZŠ v Plzni
- v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji

 

 

 

15:15-16:45

POV - čtenářský klub
- PT: ODS

 

JAN

5B

 

Adaptační kurz pro Českou poštu, s.p. - kurz č. 31

 

 

 

 
Čt
15.11.
 

Leopold

7:00-16:00

Souvislá odborná praxe 4A

4.A

 

 

7:00-16:00

Veletrh fiktivních firem - Příbram
- garant, zápis, foto: ŠME - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

ŠME

 

7:45-15:00

KB Challenge Cup florbal - chlapci
- garant, zápis, foto: LHO - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS

 

LHO

 

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - B

 

 

10

8:00-12:20

Pronájem učebny Grafia - A

 

 

5

14:15-15:30

POV - Technický kroužek pro 2. ZŠ v Plzni
- v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji

 

 

 

14:30-16:30

POV - Kroužek počítačových sítí a kybernetické bezpečnosti
- PT: ODS, ČSP, IKT

 

ZIM

16

 

Zájení OVY 2Q - 3M

 

 

 

 

Adaptační kurz pro Českou poštu, s.p. - kurz č. 31

 

 

 

 

16.11.
 

Otmar

7:00-16:00

Souvislá odborná praxe 4A

4.A

 

 

7:30-16:00

DVPP: Odborná stáž

 

ZIM

 

8:00-12:20

POV - projektový den pro žáky ZŠ (1. ZŠ Plzeň)
- garant, zápis, foto: LOP - TU omluví žáky dle přehledu - PT: ODS, ČSP, IKT, ČŽP

 

FRÜ, JEŘ, LOP

2, 2B, 3B, 5B, JID

13:00-14:00

Prezentace pro studenty PeF ZČU - vedení pedagogické dokumentace

 

ŠMÍ

1

 

Pronájem učebny - Grafia

 

 

2

 

Adaptační kurz pro Českou poštu, s.p. - kurz č. 31

 

 

 

Poznámka:
Úklid kolem školy a v miniparku má na starosti třída: 2E

Zpracováno v systému Bakaláři