Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
v

Změny v rozvrhu Monday 20. 1.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7A 7B 8 9 10 11 12 13
Frühaufová Magdaléna - -
Gottfriedová Radka BŘÍ KUP MRÁ .. .. -
Horáková Kateřina - .. KUP WOL WOL KAR .. - - - -
Jiránková Leona - - JAN PRY STA MRÁ KUP - - - -
Králová Iveta - .. GOT -
Soukupová Hana KUP LHO - - - -
Šleglová Miroslava - - - -
Šmídl Přemysl - - - - - - - - - - -
Zima Petr - - - - HAM NOV .. - - - -
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7A 7B 8 9 10 11 12 13
5B Adap Adap Adap Adap
8B Adap Adap Adap Adap
Změny v rozvrzích učitelů
Břízová Olga
3 Suplovací pohotovost  
před 3. hod dohled Stará budova EF  
Gottfriedová Radka
2 supl. (KRÁ) ZEM 3.M 2B
Hamadbachir Andrea
4 spojeno (ZIM) AJ1 4.F (A2) 1B
Janda Ondřej
1 přesun << LAU 2.A 5B z 21.1. 8. hod
2 supl. (JIR) NJ2 1.F (A1) 6B
Karnold Jaroslav
1 přesun << TEV 3.E (A2) hala z 24.1. 1. hod
2 přesun << TEV 2.F (A2) POS z 21.1. 7A. hod
4 Suplovací pohotovost  
5 supl. (HOR) EKO 2.E 3
Králová Iveta
6 přesun >> CEJ 1.A na 21.1. 4. hod
Kupková Ivana
2 spojeno (HOR) AJ1 1.A (A2) 8
3 spojeno (SOU) AJ1 4.A (plg) 9
4 supl. (GOT) RJ2 4.E (r)+ 4
6 spojeno (JIR) AJ1 2.F (A2) 7
Lhoták Luděk
4 supl. (SOU) DEV 3.A (BAP) 1
Martínková Lucie
5 Suplovací pohotovost  
Mrákota Vít
5 supl. (GOT) RJ2 3.E (r)+ 11
5 spojeno (JIR) RJ2 3.E (n1) 11
Novotný Martin
5 supl. (ZIM) FYZ 4.E 13
7A přesun << FYZ 3.E 11 z 22.1. 1. hod
Průcha Tomáš
1 přesun << PSI 2.F (A1) 16 z 22.1. 1. hod
2 přesun << PSI 2.F (A1) 3B z 22.1. 2. hod
Prynych Miloslav
3 spojeno (JIR) PRG 3.F (A1) 14
8 přesun << PRG 2.F (A1) 1 z 21.1. 3. hod
8 přesun >> PRG 2.F na 21.1. 3. hod
Statevská Ivana
4 spojeno (JIR) NJ2 4.E (n1) 9
Wolfová Renáta
3 supl. (HOR) CEJ 1.A 8
4 supl. (HOR) AJ1 2.A (A1) 6B
Chroustovský Jiří
5 Suplovací pohotovost  
Ševčíková Karolína
4 změna OVY 2.M (svp1) 8B
5 změna OVY 2.M (svp1) 8B
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 AJ1 A2 8 spojí KUP (HOR)
3 CEJ 8 supluje WOL (HOR)
6 CEJ přesun >> na 21.1. 4. hod
7A ZEM odpadá (GOT)
1.F
2 NJ2 A1 6B supluje JAN (JIR)
2.A
1 LAU 5B přesun << JAN z 21.1. 8. hod
1 LOG odpadá (HOR)
4 AJ1 A1 6B supluje WOL (HOR)
6 RJ2 r odpadá (GOT)
2.E
5 EKO 3 supluje KAR (HOR)
6 RJ2 r odpadá (GOT)
2.F
1 PSI A1 16 přesun << PRŮ z 22.1. 1. hod
2 TEV A2 POS přesun << KAR z 21.1. 7A. hod
2 PSI A1 3B přesun << PRŮ z 22.1. 2. hod
6 AJ1 A2 7 spojí KUP (JIR)
8 PRG A1 1 přesun << PRY z 21.1. 3. hod
8 PRG přesun >> na 21.1. 3. hod
2.M
4 OVY svp1 8B změna ŠEV
5 OVY svp1 8B změna ŠEV
3.A
1 JVY BAP odpadá (KRÁ)
4 DEV BAP 1 supluje LHO (SOU)
5 RJ2 r 11 supluje MRÁ (GOT)
3.E
1 TEV A2 hala přesun << KAR z 24.1. 1. hod
5 RJ2 r 11 supluje MRÁ (GOT)
5 RJ2 n1 11 spojí MRÁ (JIR)
7A FYZ 11 přesun << NOV z 22.1. 1. hod
3.F
3 PRG A1 14 spojí PRY (JIR)
3.M
2 ZEM 2B supluje GOT (KRÁ)
4.A
3 AJ1 plg 9 spojí KUP (SOU)
4 RJ2 r 4 supluje KUP (GOT)
6 PLGv plg odpadá (HOR)
4.E
4 RJ2 r 4 supluje KUP (GOT)
4 NJ2 n1 9 spojí STA (JIR)
5 FYZ 13 supluje NOV (ZIM)
4.F
4 AJ1 A2 1B spojí HAM (ZIM)
6 OPS A1 odpadá (ZIM)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou