Suplování:   Středa 11.1.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 11.1.2017 (12:34)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7A.

7B.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

4.A

           

AKCE

                 

4.E

           

AKCE

                 

4.F

           

AKCE

                 

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7A.

7B.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Hesová Miroslava

           

..

                 

Jiránková Leona

 

-

..

KAR

ŠME

GOT

..

..

-

-

-

-

       

Šleglová Miroslava

           

SPĚ

..

-

-

-

         

Šmídl Přemysl

 

-

..

<>

-

SPĚ

-

>>

..

-

-

-

       

Václavíková Eva

 

-

                           

Místnosti mimo provoz

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7A.

7B.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

10

           

Absc

                 

11

           

Absc

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Břízová Olga

1.hod

přesun <<

MAT

3.M

(8)

z 7B.hod

 

7B.hod

přesun >>

MAT

3.M

 

na 1.hod

Gottfriedová Radka

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

přesun >>

ZEM

3.M

 

na 9.1. 3.hod

 

7:40 - 8:00 dohled Dozor ve staré bud. - celá

 

Hesová Miroslava

5. hod Dozor akce

Janda Ondřej

6.hod

přesun <<

TEV

3.M

(5)

z (18.1. 9.hod)

 

7A.hod

přesun <<

TEV

3.M

(5)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

TEV

3.M

 

na 7A.hod

Jeřábková Jana

1.hod

přesun >>

EAF

3.A

 

na 10.1. 2.hod

 

6.hod

Suplovací pohotovost

 

Karnold Jaroslav

1.hod

přesun >>

TEV

1.M

 

na 13.1. 4.hod

 

2.hod

supl. (JIR)

NJ2

2.F (n1)+

(6B)

 
 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

TEV

4.E (Ar)

 

Školní akce

Králová Iveta

1.hod

přesun >>

LAU

4.A

 

na 12.1. 4.hod

Lopatová Pavla

5.hod

odpadá

BIO

4.F

 

Školní akce

Mikulášová Marcela

1.hod

přesun >>

PPP

3.M

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

PPP

3.M

(12)

z 1.hod

Novotný Martin

2.hod

výměna <<

FYZ

4.A

(2B)

z (16.1. 6.hod)

 

3.hod

přesun <<

MAT

2.M

(9)

z 7A.hod

 

6.hod

přesun >>

FYZ

3.F

 

na 10.1. 6.hod

 

7A.hod

přesun >>

MAT

2.M

 

na 3.hod

Spěváčková Jitka

4.hod

supl. (ŠMÍ)

UCE

3.A

(6)

 
 

5.hod

supl. (ŠLE)

AJ1

2.A (A1)

(2B)

 

Stejskal Petr

13:10 - 13:40 dohled Dozor v nová budova - celá

 

Šleglová Miroslava

1.hod

přesun <<

POSv

4.A (pos)

(7B)

z 10.1. 3.hod

 

2.hod

výměna >>

POSv

4.A (pos)

 

na 16.1. 6.hod

Šmejkalová Jolana

3.hod

supl. (JIR)

NJ2

3.F (n1)+

(3B)

 

Václavíková Eva

6.hod

přesun <<

AJ1

2.A (A2)

(6B)

z 7A.hod

 

7A.hod

přesun >>

AJ1

2.A (A2)

 

na 6.hod

Wolfová Renáta

6.hod

přesun <<

AJ1

2.A (A1)

(9)

z 7A.hod

 

7A.hod

přesun >>

AJ1

2.A (A1)

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

NJ2

n1

 

odpadá

 

(JIR)

1.E

1.hod

NJ2

n1

 

odpadá

 

(JIR)

1.F

1.hod

NJ2

n1

 

odpadá

 

(JIR)

1.M

1.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 13.1. (Pá) 4.hod

2.A

2.hod

NJ2

n1

(6B)

supluje

Karnold Jaroslav

(JIR)

 

5.hod

AJ1

A1

(2B)

supluje

Spěváčková Jitka

(ŠLE)

 

6.hod

AJ1

A1

(9)

přesun <<

Wolfová Renáta

z 7A.hod

 

6.hod

AJ1

A2

(6B)

přesun <<

Václavíková Eva

z 7A.hod

 

6.hod

LOG

   

odpadá

 

(ŠLE)

 

7A.hod

AJ1

A1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7A.hod

AJ1

A2

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.E

2.hod

NJ2

n1

(6B)

supluje

Karnold Jaroslav

(JIR)

2.F

2.hod

NJ2

n1

(6B)

supluje

Karnold Jaroslav

(JIR)

2.M

3.hod

MAT

 

(9)

přesun <<

Novotný Martin

z 7A.hod

 

7A.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.A

1.hod

EAF

   

přesun >>

 

na 10.1. (Út) 2.hod

 

3.hod

NJ2

n1

(3B)

supluje

Šmejkalová Jolana

(JIR)

 

4.hod

UCE

 

(6)

supluje

Spěváčková Jitka

(ŠMÍ)

 

7A.hod

PLGv

   

odpadá

 

(ŠMÍ)

3.E

1.hod

IVEv

ive

 

odpadá

 

(ŠMÍ)

 

3.hod

NJ2

n1

(3B)

supluje

Šmejkalová Jolana

(JIR)

3.F

3.hod

NJ2

n1

(3B)

supluje

Šmejkalová Jolana

(JIR)

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 10.1. (Út) 6.hod

3.M

1.hod

MAT

 

(8)

přesun <<

Břízová Olga

z 7B.hod

 

5.hod

PPP

 

(12)

přesun <<

Mikulášová Marcela

z 1.hod

 

6.hod

TEV

 

(5)

přesun <<

Janda Ondřej

z (18.1. 9.hod)

 

7A.hod

TEV

 

(5)

přesun <<

Janda Ondřej

z 9.hod

 

7B.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

9.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 7A.hod

4.A

1.hod

POSv

pos

(7B)

přesun <<

Šleglová Miroslava

z 10.1. (Út) 3.hod

 

1.hod

LAU

   

přesun >>

 

na 12.1. (Čt) 4.hod

 

2.hod

FYZ

 

(2B)

výměna <<

Novotný Martin

z (16.1. 6.hod)

 

5. hod Školní akce

4.E

5. hod Školní akce

4.F

6.hod

IVEv

ive

 

přesun >>

 

na 16.1. 1.hod

 

5. hod Školní akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři